angajari

ID-100288921

valabil: REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI (pentru zona de sud a tarii)

Candidatul ideal:

Cautam o persoana deschisa mereu la noi provocari, o persoana care se reinventeaza mereu, comunicativa, cu spirit de echipa, atitudine pozitiva, cooperanta

Descrierea jobului:

Responsabilitatile job-ului:
1.Reprezentantul de vanzari va reprezenta societatea noastra in zona de Sud a tarii(indeosebi in capitala), va cunoaste si va promova in permanenta serviciile noastre potentialilor clienti. Va prospecta piata atat in mod ghidat(de catre conducere) cat si in mod propriu(prin prospectarea proprie a pietelor).
2.Va contracta si va urmari executia lucrarilor sale apoi va mentine legatura cu clientii.
3.Gestionarea portofoliului propriu de clienti;

Beneficii:
Salarizare targetata+comision/prime din vanzari;
Laptop cu conexiune permanenta la internet, telefon, auto.
Abonament la o sala de sport , in functie de volumul de vanzari.

Alte beneficii negociate.

Va asteptam CV-urile pe adresa de email: office@greenrecycle.co sau fax 0232 211 433